Novinky

15.10.2019 KLUB FLÉTEN - 2. schůzka

Druhá schůzka klubu fléten proběhne 1.listopadu 2019 v 17:00. Těšíme se na Vás!

14.10.2019 KLUB FLÉTEN - 3. schůzka

Třetí schůzka klubu fléten proběhne 6.prosince 2019 v 17:00. Těšíme se na Vás!

Jak se přihlásit

Přihlásit se do kroužků je možné od 2. 9. 2019 od 9.00 přes naše webové stránky, přes naše elektronické klientské centrum https://ddmjihlava.iddm.cz nebo osobně v DDM Jihlava v zápisovém týdnu od pondělí 2. 9. do pátku 6. 9. v časech 9.00 - 11.30 a 13.00 - 17.00.

K přihlašování online je nutné mít registrovaný klientský účet:


Na stránce https://ddmjihlava.iddm.cz  kliknete na „Nový účet“. Vyplníte email, který budete následně používat pro veškerou komunikaci s námi a který budete uvádět vždy při přihlašování. Dále si zvolíte heslo, které budete také uvádět při každém přihlašování do systému. Kontrola hesla znamená znovu napsat zvolené heslo. Heslo si, prosíme, někde uložte, zapište. Napíšete Vaše jméno a příjmení, zaškrtnete Nejsem robot a kliknete na tlačítko „Registrovat“. Obratem obdržíte na Vámi uvedený mail automaticky vygenerovanou zprávu s potvrzením registrace. Pro správné zakončení registrace je potřeba kliknout na odkaz v tomto mailu. Poté je možné se na  https://ddmjihlava.iddm.cz přihlásit do Vašeho profilu v klientském centru.
Po přihlášení se ocitnete ve svém profilu. Tímto se připravíte na přihlašování do kroužků.

Pokud se někdo v minulosti přihlašoval do našich kroužků nebo na tábory pouze osobně u nás v DDM a nyní by se chtěl přihlašovat online, musí si nejdříve v klientském centru vytvořit účet a poté je potřeba nás kontaktovat (volejte 733 675 541), abychom vám do účtu přidali vaše účastníky. 


Přihlášení do kroužků (možné od 2.9. od 9:00):

Přihlásit se můžete přes naše webové stránky - vyberete si kroužek, do kterého chcete přihlašovat a stisknete tlačítko Chci se přihlásit. Budete přesměrování na přihlašovací stránku našeho elektronického klientského centra, přihlásíte se a pokračujete v přihlašování. Do kroužků se můžete ale rovnou přihlašovat i z elektronického klientského centra.

V klientském centru v záložce Kroužky vyberete kroužek, o který máte zájem a rozkliknete jej. Otevře se vám sekce Přihláška, zde vyberete stávajícího účastníka nebo zadáte nového účastníka, kterého chcete do kroužku přihlásit, a zaškrtáte všechna povinná pole. Vyberete si také, zda chcete platit kroužek na celý rok nebo pololetně. Tlačítkem Pokračovat se dostanete do sekce Údaje, zde zadáte údaje o novém účastníkovi nebo zkontrolujete aktuálnost údajů účastníka stávajícího, případně doplníte chybějící, a opět kliknete na tlačítko Pokračovat. Dostanete se do sekce Podmínky. Zde si prostudujete podmínky, za jakých ukládáte vaše údaje do našeho systému a
 zaškrtáte souhlasy ke zpracování vašich údajů. Tímto posledním krokem zaevidujete svůj zájem o kroužek do našeho systému.

O dalším postupu budete informování mailem. Stav přihlášky si také můžete pravidelně kontrolovat v klientském centru v Přihláškách.