Novinky

06.05.2019 Klub fléten květen

Květnový Klub fléten se bude konat 17. května 2019 od 17:00.

06.05.2019 Mimořádná schůzka Klubu fléten

V pátek 31. května od 17:00 se koná mimořádná schůzka Klubu fléten se zaměřením na písničky z pohádek.

26.04.2019 Státní svátky

Následující dva týdny ve středy 1. a 8. května 2019 jsou státní svátky. Z tohoto důvodu se nekonají na DDM Jihlava žádné kroužky. V ostatní dny probíhá výuka beze změny.

08.04.2019 Velikonoční prázdniny

Od čtvrtka 18. dubna 2019 do pondělí 22. dubna 2019 probíhají ve školách Velikonoční prázdniny. V té době se na DDM nekonají žádné kroužky. Děkujeme za pochopení.

26.03.2019 Klub fléten

Příští klub fléten se bude konat 12. dubna 2019 od 17:00 na DDM.

19.02.2019 Klub fléten

Březnový Klub fléten se koná 15. března od 17:00 na DDM Jihlava.

28.01.2019 Pololetní prázdniny

V pátek 1.2.2018 během pololetních prázdnin neprobíhají na DDM žádné kroužky. Děkujeme za pochopení.

14.01.2019 Klub fléten

Příští schůzka Klubu fléten se bude konat 15. února 2019 od 17:00.

Jak se přihlásit

Pokud jste již registrovaní v našem elektronickém klientském centru a máte ve svém profilu zadané osoby, které chcete přihlašovat, můžete přihlašovat dle následujícího návodu:

Na webových stránkách ddmjihlava.cz kliknete na odkaz Kroužky. Zobrazí se Vám celá nabídka kroužků. Kliknete na kroužek, do kterého se chcete přihlásit. Rozbalí se Vám informace o kroužku a ve spodní části uvidíte tlačitko Chci se přihlásit online.
Po stisknutí tlačítka „Chci se přihlásit online“ se ocitnete na https://ddmjihlava.iddm.cz, zadáte své přihlašovací údaje a rovnou se Vám načte požadovaný kroužek. Je třeba ještě vybrat požadované informace a ve spodní části osobu, kterou chcete přihlásit. Poté zaškrtnete předpis platby a typ školy. Zkontrolujete si své osobní údaje, proklikáte souhlasy GDPR a stisknete tlačítko Přihlásit. V tomto okamžiku byla vytvořená předběžná přihláška do kroužku. Nyní se můžete ze systému odhlásit a vyčkat naši reakci (do 5 dnů prostřednictvím mailu nebo klientského centra).

Pokud nejste v našem elektronickém klientském centru ještě vůbec registrovaní a nemáte ve svém profilu zadané údaje o osobách, které chcete přihlašovat:

Po otevření stránky https://ddmjihlava.iddm.cz  kliknete na „Nový účet“. Vyplníte email, který budete následně používat pro veškerou komunikaci s námi a který budete uvádět vždy při přihlašování.  Dále si zvolíte heslo, které budete také uvádět při každém přihlašování do systému. Kontrola hesla znamená znovu napsat zvolené heslo. Heslo si, prosíme, někde uložte, zapište. Napíšete Vaše jméno a příjmení, zaškrtnete Nejsem robot a kliknete na tlačítko „Registrovat“. Obratem obdržíte na Vámi uvedený mail automaticky vygenerovanou zprávu s potvrzením registrace. Pro správné zakončení registrace je potřeba kliknout na odkaz v tomto mailu. Poté je možné se na  https://ddmjihlava.iddm.cz přihlásit do Vašeho profilu v klientském centru.
Po přihlášení se ocitnete ve svém profilu. Pro zadání osoby / osob, které chcete přihlašovat, kliknete na Nový účastník. Zadáte všechny požadované údaje, kliknete na uložit.

Dále kliknete v liště nahoře na Kroužky. Vyberete si kroužek, do kterého chcete přihlašovat. Po kliknutí na něj se rozbalí informace o kroužku. Je třeba ještě vybrat požadované informace a ve spodní části osobu, kterou chcete přihlásit. Proklikáte kontrolu údajů a souhlasy GDPR a stisknete tlačítko Přihlásit. V tomto okamžiku byla vytvořená předběžná přihláška do kroužku. Nyní se můžete ze systému odhlásit a vyčkat naši reakci (do 5 dnů prostřednictvím mailu nebo klientského centra).

Je možné, že jste se v minulém školním roce přihlašovali přímo v DDM Jihlava a do elektronického klientského centra zadával údaje o osobách, které chcete přihlašovat, pracovník DDM Jihlava. Kdybyste se chtěli v tomto roce již přihlašovat sami z domu, je třeba propojit Váš účet s účastníkem,  v tom případě kontaktujte P. Matějíčka – tel. 733 675 543 nebo K. Lysovou, tel. 733 675 541.

Doplňující informace naleznete v manuálu:

Klientské centrum - informace k přihlášení do ZÚ