Novinky

08.06.2021 PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KROUŽKŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

bude spuštěno ve středu 1. září od 9:00 přes Klientské centrum. Pokud jste u nás poprvé, je nutné si účet v klientském centru založit. Jak na to naleznete v sekci Kroužky - Jak se přihlásit.

Rezervace výjezd IK - 18.-20.6. Smrčná

Výjezd na základnu Instruktorského klubu.

Sportovní a spoolečenské vyžití na základně Smrčná nad Sázavou.

Součástí ceny je doprava na a z místa akce (pokud účastníci mají, berou si s sebou potvrzení o studiu, studentskou kartu a podobně), strava po celou dobu konání, pojištění, ubytování, spotřebované energie a celodenní program, který má tento víkend na starosti Větry, Matka a Kamča.

Strava - jídelníček na tento víkend obsahuje lepek a laktozu ve svačinách a snídaních, pokud máte tuto potravinovou intoleranci, prosíme, vezměte si svačiny/snídaně svoje a v předpisech vyberte platbu bez snídaní a svačin. Ostatní potravinové alergie jsme schopni zohlednit, případně vás prosím o jejich připomenutí do přihlášky!

Přihlášky se přijímají do STŘEDY 16.6.2021 do 12:00.

Účast celý víkend stojí 380,-.

S sebou na akci: respirátor (na cestu vlakem), přezutí, spacák, hygienu, nepromokavou obuv a bundu, oblečení dle počasí, šátek, baterku - vše zabaleno do pohodlného zavazadla (ÚČASTNÍCI JEJ BUDOU NOSIT PŘI VLAKOVÝCH PŘESTUPECH A TERÉNEM OD VLAKU K ZÁKLADNĚ)

Při volbě předpisů prosím zvolte variantu pobytu, která bude odpovídat vaší účasti.

V případě různé účasti, prosíme, DOPLŇTE INDIVIDUÁLNÍ ČASY PŘÍJEZDU ČI ODJEZDU DO POZNÁMKY!!! - TOTO JE POVINNÉ PRO VŠECHNY, KDO NEJEDOU SPOLEČNĚ!!!

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ! Před nástupem na výjezd - ať už před společným odjezdem nebo při nástupu na táborové základně je třeba doložit bezinfekčnost:
- potvrzením o negativním antigen testování nejdéle 72 hodin před nástupem nebo čestným prohlášením o absolvování negativního antigen testování ve škole či prostřednictvím samotestu také nejdéle 72 hodin před nástupem
- potvrzením o negativním PCR testování nejdéle 7 dnů před nástupem
- potvrzením o prodělání onemocnění covid nejdéle 180 dnů před nástupem
- potvrzením o absolvování očkování minimálně 22 dnů od první dávky, nejdéle 9 měsíců od první dávky nebo o absolvování druhé dávky

Konání víkendové akce DDM Jihlava se řídí platnými epidemiologickými nařízeními Ministerstva zdravotnictví aktuálně platnými od 8. června 2021. Pokud by došlo k jejich změně, mění se i naše podmínky konání. V tom případě budete kontaktování včas mailem.

Kód 103402
Název Rezervace výjezd IK - 18.-20.6. Smrčná
Termín konání 18.06.2021 17:00 - 20.06.2021 15:36
Místo konání Smrčná
Hlavní vedoucí Ondřej Větrovec
Věková skupina 13-50 let
Sraz účastníků V 17:00 hl. vlakové nádraží ČD Jihlava
Vybavení na akci Spacák, šátek, baterku, respirátor a oblečení a pomůcky adekvátní ke sportu a počasí daný víkend
V ceně zahrnuto Ubytování, pojištění, strava, doprava, program.
Cena 380,- Kč
Dokumenty ke stažení

Pozvánka IK Smrčná červen 2021.pdf