Novinky

08.06.2021 PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KROUŽKŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

bude spuštěno ve středu 1. září od 9:00 přes Klientské centrum. Pokud jste u nás poprvé, je nutné si účet v klientském centru založit. Jak na to naleznete v sekci Kroužky - Jak se přihlásit.

Kroužky aktuálně - informace k 24. 5. 2021

24.05.2021

.


Vážení rodiče a účastníci zájmového vzdělávání,

na základě vládních opatření, která nám nyní vymezují činnost, může aktuálně běžet vzhledem k bezpečnostním a kapacitním omezením pouze malá část kroužků. Účastníky kroužků, které se otevírají a běží, informujeme prostřednictvím sms/mailu. Většina kroužků obnoví svoji činnost až v příštím školním roce. 

Peníze za všechny nerealizované hodiny Vám vrátíme. V kroužcích, které částečně proběhly, budeme vracet poměrnou část. Ve většině kroužků budeme vracet celé zaplacené kroužkovné.

Z Vaší strany není třeba vyplňovat žádnou žádost, peníze budeme vracet automaticky na číslo účtu, ze kterého nám přišly. Pokud u Vás došlo ke změně účtu, prosíme, oznamte nám to nejpozději do konce května.

V souvislosti s vratkami Vás chceme poprosit o trpělivost. Naše administrativa podléhá určitým povinným procesům, které někdy mohou být zdlouhavé. Naším cílem je vratky vyřídit co nejdříve to půjde, nicméně k žádnému konkrétnímu termínu vyřízení slibovat nechceme.

Moc bychom si přáli, pro Vás i pro nás, aby kroužky v příštím roce mohly probíhat v co největším rozsahu. Nabídku kroužků zveřejníme během léta na našich webových stránkách.

Rádi kdykoliv zodpovíme Vaše dotazy, neváhejte se na nás obracet.

S přáním hezkého léta

tým pracovníků DDM Jihlava